Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • bieżąca współpraca z działem kadr,
  • realizacja zadań związanych z obsługą administracyjną biura,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • codzienne wsparcie związane z obsługą i funkcjonowaniem biura,
  • kompletowanie oraz archiwizacja dokumentacji zleceniobiorców.

Oczekujemy:

  • dobrej organizacji pracy oraz terminowości,
  • łatwości w nawiązywaniu relacji,
  • dyspozycyjności,
  • dobrej znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • umiejętności pracy zespołowej.

Mamy do zaoferowania:

  • bezpłatną praktykę w Centrum Rekrutacyjnym,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość indywidualnego dopasowania godzin odbywania praktyk,
  • po odbyciu praktyk wystawiamy zaświadczenie oraz referencje.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja