PRAKTYKANT/KA W DZIALE KADR – praca od zaraz

EuropaJOB Sp. z o.o.

Kraków, 31-515, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Europajob poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków jako Praktykanta w Dziale Kadr będzie należało wsparcie w następujących obszarach:

• wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym

• tworzenie i uzupełnianie akt osobowych

• obsługa i wysyłka korespondencji przychodzącej i wychodzącej

• wsparcie zespołu w innych pracach administracyjno-biurowych

Wymagania:

• mile widziany status ucznia/studenta

• dobra znajomość pakietu MS Office

• bardzo dobra organizacja pracy własnej

• wysoka kultura osobista

• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• płatne praktyki z możliwością stałej współpracy

• elastyczne godziny pracy (abyś mógł/mogła spokojnie pogodzić z zajęciami na uczelni)

• nie wymagamy konkretnej/stałej liczby przepracowanych godzin; pracujesz tyle godzin tygodniowo, ile jesteś w stanie

• możliwość rozwoju zawodowego

• kartę Multisport

• miłą atmosferę oraz pracę w młodym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, nie wahaj się, aplikuj, a my skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania

Wymagania

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja