PRAKTYKA ABSOLWENCKA w obszarze HR

CMC Poland Sp. z o.o.

Zawiercie, śląskie

CMC Poland Sp. z o.o. CMC Poland Sp. z o.o.
Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Od: CMC Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zawiercie

Jeśli interesujesz się zagadnieniami HR & EB, jesteś absolwentką/ absolwentem szkoły średniej lub studiów a dotychczas nie podejmowałaś/ podejmowałeś zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, ta oferta jest dla Ciebie :) Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie zespołu HR w pracach administracyjnych oraz aktualnych działaniach i projektach (mamy ich sporo, nudno nie będzie)
  • Tworzenie planów szkoleniowych dla pracowników CMCP opartych na wnioskach z wydziałów
  • Aktywny udział w cyklicznych procesach HR
  • Aktywny udział w obszarze EB

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie/ wyższe (preferowane kierunki: Ekonomia, Socjologia, Psychologia, Zarządzanie)
  • Dobra znajomość języka angielskiego i pakietu MS Office- w szczególności Word i Excel
  • Dobra organizacja pracy własnej i gotowość do pracy z biura
  • Otwartość na budowanie relacji i pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Skrupulatność, dokładność, rzetelność i zaangażowanie
  • Dyspozycyjność w okresie wakacyjnym: czerwiec – sierpień 2024 r.

To oferujemy:

  • Umowa w oparciu o  płatną 3 msc praktykę absolwencką
  • Realny rozwój i możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych
  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań
  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, współpracy
  • Doświadczenie i wsparcie całego zespołu Biura Rozwoju Personelu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy