Pracuj z domu z językiem SŁOWACKIM! Nawet 6000 zł mc

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Tivron Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Cześć!

Jesteśmy nowoczesnym, międzynarodowym call center. Działamy na ponad 20 rynkach w branży zdrowie i uroda.

Naszym celem jest gwarancja najlepszej jakości oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie!

W nas leży siła!

Odnajdziesz się u nas jeśli:

  • Biegle posługujesz się Słowackim
  • Nie boisz się prowadzić rozmów telefonicznych z innymi ludźmi
  • Czujesz że sprzedaż to coś w czym chcesz się rozwijać
  • Jesteś otwarty, towarzyski i nie masz problemu z pracą w zespole
  • Potrafisz przekonać innych do swojego zdania
  • Nie boisz się sprzedawać i nie ma dla Ciebie produktu którego nie da się sprzedać
  • Dążysz do wyznaczonego celu

Co my w zamian damy Tobie?

  • Stawkę godzinową 23 zł netto + system prowizyjny (średnio 2000 zł, ale nie ma górnej granicy!)
  • Szkolenia, warsztaty i coachingi
  • Jasną ścieżkę awansu – tak, tak u nas każdy może!
  • Dofinansowaną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Wymagania

Biegle posługujesz się językiem Słowackim?!

Jesteś zmotywowany i nie boisz się wyzwań?!

To praca dla Ciebie!

Jesteśmy profesjonalnym Customer Service Center świadczącym usługi dla klientów z Europy....

Zajmujemy się profesjonalną obsługą w zakresie informacji i obsługi klienta, w komfortowych warunkach biura.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
3.500,00 zł - 6.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
2000+
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Obsługa klienta