Pracuj jako Spawacz w Obornikach. Atrakcyjne wynagrodzenie! - Poznań

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Spawacz w Obornikach.

Uważasz, że jest to dobry moment na zmianę pracy? Jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie?

Sprawdź, jakich kandydatów na stanowisko Spawacza poszukujemy:
  • posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykazujących się znajomością rysunku technicznego;
  • Posiadających uprawnienia UDT na suwnice;
  • Posiadających ważny certyfikat spawania metodą MAG 135.

Zastanawiasz się, jakie obowiązki czekają Cię w naszej firmie?
  • Spawanie konstrukcji stalowych budowlanych;
  • składanie elementów konstrukcji na podstawie dokumentacji.

Doskonale sobie poradzisz, prawda? W takim razie, aplikuj już dzisiaj!

Praca w naszej firmie, to także szereg korzyści.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w systemie trzyzmianowym – dostosuj swój grafik do Twoich potrzeb;
  • wynagrodzenie w wysokości 4000 zł brutto;
  • możliwość zdobycia atrakcyjnej premii;
  • możliwość skorzystania z dowozu pracowniczego;
  • pracę w świetnej lokalizacji w Obornikach!

Uważasz, że ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie? Czekamy w Obornikach!

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń: 506 561 859; 503 075 956

Napisz:  a.rzym@ksservice.pl; j.kotlarek@ksservice.pl

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.