Pracuj jako Magazynier w Poznaniu - jedna zmiana, wolne weekendy!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów specjalizującego się w produkcji i handlu elektroniki przemysłowej, poszukujemy Kandydatów do pracy w Poznaniu na stanowisku Magazynier.

Czujesz, że właśnie nadszedł czas na zmiany? Posiadasz niewielkie doświadczenie w pracy na magazynie i chcesz je wykorzystać w nowym miejscu?

W takim razie mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Sprawdź, czego oczekujemy od kandydatów na stanowisko Magazynier:
  • pierwsze doświadczenie w pracach magazynowych;
  • chęć do nauki i rozwoju.

Prawda, że to niewiele? Nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

Do Twoich codziennych obowiązków należeć będzie:
  • realizacja zamówień: kompletowanie i pakowanie;
  • inwentaryzacja;
  • inne prace magazynowe.

Praca w naszej firmie, to nie tylko obowiązki, ale także szereg korzyści:
  • wynagrodzenie w wysokości od 3000 do 4000 zł brutto;
  • umowa o pracę – stabilne zatrudnienie jest najważniejsze;
  • praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (8:00 do 16:00);
  • praca w atrakcyjnej lokalizacji w Poznaniu;
  • liczne benefity: możliwość wynajęcia auta firmowego, możliwość dopłaty do kursów nauki języka obcego.

Uważasz, że zainteresowała Cię nasza oferta? W takim razie dołącz do nas!

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń: 503 075 956; 506 561 859
Napisz: j.kotlarek@ksservice.pl; a.rzym@ksservice.pl

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.