Pracownika Produkcyjnego – Operatora Maszyn

Starsprings Poland Sp. z o.o

Sady, k., Tarnowo Podgórne, Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Starsprings Poland Sp. z o.o. produkuje formatki sprężynowe dla przemysłu meblarskiego oraz komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego, które są wykorzystywane przez wiodących producentów w Polsce i za granicą.

Jeżeli masz dość pracy w korporacji, męczą Cię ciągłe konflikty oraz cenisz sobie rodzinną atmosferę, to praca w Starsprings czeka na Ciebie!

Jeśli ponadto wykazujesz się:

  • samodzielnością i dobrą organizacją pracy,
  • umiejętnościami manualnymi,
  • zaangażowaniem w wykonywane czynności,
  • gotowością do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • komunikatywnością i chęcią rozwoju osobistego,

to jesteś właściwym kandydatem na stanowisko:

(miejsce pracy: Sady, okolice Tarnowa Podgórnego)

Aby jednak upewnić się, że to właśnie Ciebie szukamy, prześlij CV!

Czym będziesz zajmował się, jeśli dołączysz do naszego zespołu:

  • obsługą maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami firmy,
  • nadzorowaniem i kontrolowaniem pracy maszyny produkcyjnej oraz wstępną kontrolą jakościową produkowanego asortymentu,
  • wykonywaniem powierzonych zadań zgodnie z obowiązującymi w zakładzie produkcyjnym zasadami BHP.

Co oferujemy Tobie:

  • pracę w szwedzkiej firmie działającej na międzynarodowych rynkach,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenie adaptacyjne, pozwalające na stopniowe wdrożenie,
  • możliwość rozwoju osobistego popartego szkoleniami w zakresie powierzonego stanowiska,
  • wynagrodzenie w oparciu o stałą podstawę i atrakcyjny system premiowy,
  • socjalny pakiet benefitów, m.in. opieka prywatna medyczna,
  • długofalową współpracą,
  • miłą atmosferę w środowisku pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny pod nr: (61)642-77-46.

Prezentacja firmy

Firma Starsprings Poland Sp. z o.o. produkuje formatki sprężynowe dla pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis