Pracownik zaopatrzenia produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bukowno, małopolskie

Miejsce pracy: Bukowno

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy na stanowisko  Pracownika zaopatrzenia produkcji

ZADANIA:
  • dostarczanie komponentów na linie produkcyjne, zgodnie z aktualnym planem produkcji i zamówieniami
  • stosowanie się do ustalonych harmonogramów
  • odbiór produktu gotowego produkcyjnych linii produkcyjnych oraz przygotowanie go do wysyłki
  • ewakuacja z linii produkcyjnych pustych pojemników po komponentach i odpadów poprodukcyjnych
  • uzupełnianie stanu komponentów na wózku służącym do ich rozwożenia

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze (3600 PLN-3800 PLN brutto)
  • Premia kwartalna ok. 1700 PLN brutto
  • Pracę w systemie 3 zmianowym
  • Dodatek CPS
  • Dofinansowanie do przewozów pracowniczych (Olkusz, Klucze, Bolesław)
  • Dodatek za pranie odzieży
  • Czyste, bezpieczne miejsce pracy z zapleczem socjalnym
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • ManpowerGroup Premium, czyli zniżki do wielu lokali, pizzerii
  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower

Miejsce pracy: Bukowno

Nr ref.: PP/4834/JST
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials