Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/11/2018.

Pracownik zakładu produkcji prefabrykacji

Niemcy, zagranica

Multiserwis Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie form szalunkowych do betonowania
  • Wypełnienie szalunków mieszanką betonową
  • Czyszczenie / olejowanie form
  • Transport gotowych prefabrykatów
  • Kosmetyka wykonanych elementów

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przy produkcji prefabrykacji
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego – IIS
  • Uprawnienia hakowego
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego
  • Warunkiem przyjęcia do pracy jest poświadczenie o podleganiu pod polskie ubezpieczenie przez ostatni miesiąc

Proponujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
  • Praca w systemie dekadowym
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu, atrakcyjny pakiet medyczny ENEL

Multiserwis Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo należące do struktur niemieckiego koncernu... Bilfinger SE w Monachium, którego głównym akcjonariuszem jest koncern Bilfinger SE. Nasza firma istnieje na rynku polskim od 1991 roku. Zatrudnia ponad 3700-osobowy zespół świetnie wykształconych i doświadczonych fachowców.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Inne