Pracownik wymieniający czujniki, wodomierze (nie wymagamy doświadczenia)

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Pracownik wymieniający czujniki dymu, wodomierze ( nie wymagamy doświadczenia)

Miejsce pracy: Niemcy
Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,

Obecnie dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko Pracownika zajmującego się wymianą czujników dymu, wodomierzy i termostatów. Zlecenia wykonuje się w brygadach 1-4 osobowych. Zlecenia będę wykonywane na terenie Stuttgart- Norymbergii – Monachium. Zlecenia wykonywane w domach prywatnych, biurach. Przed rozpoczęciem zlecenia zapewnione szkolenie, nie jest wymagane doświadczenie gdyż wszystkiego nauczą się Państwo na 2 tygodniowym szkoleniu.

Miejsce: Stuttgart, Norymberga, Monachium (miasto do wyboru), Niemcy

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
• Możliwość długotrwałej współpracy,
• Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu,
• Umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń,
• Comiesięczne dodatki do wynagrodzenia.

Zakres obowiązków:
• Wymiana czujników dymu, wodomierzy, termostatów

Wymagania:
• Gotowość do podjęcia zatrudnienia zagranicą,
• Mile widziane doświadczenie na stanowisku instalatora,
• Zmysł techniczny,
• Mile widziana znajomość języka Niemieckiego (nie jest konieczna).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.