Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/11/2018.

Pracownik wymiany opon

Francja, dep. Sabaudia, zagranica

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
  • wymiana opon

Wymagania:
  • pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz
  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość j. francuskiego lub j. angielskiego

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • umowę o pracę tymczasową do 21 grudnia z możliwością przedłużenia
  • stawka 12,30 EUR brutto / h (za 35 godzin tygodniowo)
  • zapewnione nadgodziny płatne wg przepisów francuskich (powyżej 35 godz. +25% stawki, powyżej 43 godz. +50% stawki)
  • samochód służbowy do dyspozycji
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia i składki ZUS opłacone od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowe pokrycie kosztów podróży do Francji

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis