Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2018.

PRACOWNIK WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

FIN-08700 LOHJA, zagranica

fortido.fi

Opis stanowiska pracy

Fiński pracodawca Fortido Oy zatrudni pracowników do wykończenia wnętrz na terenie Finlandii.

Oczekiwania:

  • Budowa ścian z płyt gipsowo - kartonowych
  • Montaż paneli podłogowych
  • Szpachlowanie i malowanie ścian
  • Docinanie i układanie płytek (glazura i terakota)
  • itp.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na warunkach fińskich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • Pierwszy przelot pokrywa pracodawca
  • Wypłata 2 razy w miesiącu według prawa fińskiego
  • Odzież ochronna zapewniona przez pracodawcę
  • Pomoc językowa
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (50%-100%)

Wymagania

  • Dokładności i precyzji w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Minimum 2-5 lat doświadczenia w pracach wykończeniowych (udokumentowane)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Pracowitości i rzetelności

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą aplikuj bądź o kontakt telefoniczny 606 831 062

Firma fortido zajmuję się rekrutacją pracowników w każdej dziedzinie,głównie w przemyśle... budowlanym i metalurgicznym.
.Dlaczego Fortido.
-Pracownik ma pełne świadczenia zdrowotne i socjalne.
-Wszystkie składki emerytalne zostają odprowadzane na terenie FinlandIi.
-Pracownik ma wypłacane pieniądze za urlop.
-Umowa na czas nieokreślony.
-Pomoc językowa
-Atrakcyjne wynagrodzenie.
-Przelot i zakwaterowanie.
-Możliwość rozwoju.
To tylko niektóre cechy,które czynią naszą firmę wyjątkową w śród konkurencji.
Pozdrawiamy Fortido oy
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis