Pracownik wykładania towaru

Lubartów, lubelskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy przy wykładaniu towaru

MIEJSCE PRACY: LUBARTÓW

NASZ KLIENT OFERUJE:

- umowę zlecenie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- stawkę 14,70 brutto za godzinę + 20% dodatku nocnego

- program wdrożenia pracownika na stanowisku pracy

- możliwość zdobycia nowego doświadczenia

- pracę w miłej atmosferze

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- wykładanie towaru z magazynu na sklep

- prace porządkowe na sklepie

- przestrzeganie przepisów BHP

U KANDYDATÓW POSZUKUJEMY:

- chęci do pracy

- dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

- książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Wymagania

książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
14,70 zł - 17,30 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatek nocny
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji