PRACOWNIK WYDZIAŁU UTRZYMANIA CZYSTOŚCI / KONSERWATOR

Szczecin, Dobra, zachodniopomorskie

PSONI Koło w Szczecinie MZAZ

Opis stanowiska pracy

Ogólny zakres obowiązków:
- prawidłowa realizacja usług w zakresie ogólnego sprzątania oraz mycia pomieszczeń
- prawidłowa realizacja usług w zakresie ogólnego sprzątania terenów zewnętrznych
- obsługa maszyn czyszcząco-myjących
- wykonywanie ogólnych prac porządkowych i konserwatorskich
- przestrzeganie zasad BHP
- drobne naprawy

Co oferujemy:
- umowę o pracę
- wynagrodzenie 3400 zł.brutto
- pracę w zespole
- możliwość rozwoju zawodowego w tym możliwość awansu

Wymagania

- wykształcenie min. zasadnicze
- umiejętność obsługi maszyn do czyszczenia zasilanych elektrycznie
- umiejętność pracy w zespole
- inicjatywa własna, precyzja, dbałość o jakość
- prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Międzygminny Zakład Aktywności Zawodowej w Dobrej koło Szczecina, to... najnowocześniejszy i największy w Polsce obiekt służący rehabilitacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnościami. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach. Jest to miejsce gdzie pracują „ręka w rękę” osoby sprawne i z niepełnosprawnościami, o dużym potencjale rozwojowym dla osób twórczych, ambitnych, pragnących się rozwijać, realizować swoje plany zawodowe.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.400,00 zł - 3.400,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna