PRACOWNIK WSPARCIA TECHNICZNEGO / SERWISANT

JM elektronik Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Jesteśmy firmą działającą od 30 lat. Jesteśmy znani z dystrybucji komponentów LED Lighting, elementów elektronicznych, komputerów przemysłowych, rozwiązań wspierających Industry 4.0 oraz kontraktowej produkcji elektroniki. Uważamy, że podstawą naszego sukcesu są ludzie, dlatego w sposób ciągły rozwijamy i doskonalimy naszą organizację.

Do naszego zespołu zapraszamy osoby kreatywne, z inicjatywą,
które są nastawione na podejmowanie i realizację ambitnych celów zawodowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gliwice

www.jm.pl

Główne zadania:

  • Integracja prototypów, testowanie urządzeń automatyki przemysłowej w tym komputerów przemysłowych
  • Konfiguracja sprzętu (Hardware & Software) według wymagań Klienta
  • Weryfikacja zgłoszeń serwisowych
  • Diagnoza i eliminacja przyczyn awarii
  • Współuczestnictwo w opracowywaniu rozwiązań technicznych na każdym etapie procesu sprzedaży

Wymagania:

  • Średnie wykształcenie techniczne kierunkowe (informatyka, automatyka, elektronika lub pokrewne)
  • Dobra znajomość architektury PC oraz systemów operacyjnych rodziny WINDOWS
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Dodatkowym atutem będzie praktyczne doświadczenie z zakresu konfiguracji, integracji, napraw komputerów PC
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Linux oraz/lub oprogramowania SCADA
  • Samodyscyplina,  silna motywacja

Oferujemy:

  • Pracę w siedzibie firmy, z aktywnym wsparciem Menedżera Produktu
  • Stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat, stałe godziny pracy
  • Rozwój poprzez systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez udział w szkoleniach naszych dostawców
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży komputerów przemysłowych i automatyki przemysłowej
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatna opieka medyczna Luxmed
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Kurs języka angielskiego
  • Dofinansowanie wypoczynku indywidualnego
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez poniższy przycisk: