Pracownik wsparcia klienta niemieckojęzycznego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy (cały etat, pół etatu lub ¾ etatu)
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Szeroki pakiet benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, ’Happy Fridays’)

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (min. C1)
  • Znajomość j. angielskiego (min A1+)
  • Chęć rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie IT

Zadania:

  • Codzienny kontakt z Klientem niemieckojęzycznym
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów z zakresu produktów i usług IT
  • Przyjmowanie zgłoszeń, rejestracja i przekazanie do dalszej realizacji

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials