Pracownik wsparcia działu Rekrutacji Międzynarodowej

OTTO Work Force

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

OTTO Work Force Polska Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu.

Do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

• Obsługa portali rekrutacyjnych,

• Komunikacja wewnątrz organizacji z biurami na terenie Polski i Holandii,

• Bieżąca korespondencja z kandydatami (obsługa fanpage),

• Dodatkowe prace administracyjne (np. wprowadzanie danych do systemu CRM)

• Wsparcie w rekrutacji pośredniej,

• Raportowanie.

Czego Cię nauczymy?

• Tworzenia profili rekrutacyjnych kandydatów do zatrudnienia w programie CRM,

• Obsługi portali rekrutacyjnych,

• Sprawnej komunikacji wewnętrznej,

• Pracy na raportach.

Z naszej strony gwarantujemy:

• Umowę o praktyki

• Szkolenie stanowiskowe,

• Płatne praktyki udokumentowane zaświadczeniem,

• Zdobycie praktycznych umiejętności – nie parzymy kawy :)

Idealny kandydat:

• Chce zdobyć praktycznie doświadczenie,

• Interesuje się poznaniem pracy w branży rekrutacyjnej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.