Pracownik w dziale Utrzymania Ruchu

Żagań, Żary, lubuskie

VP Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prewencyjnych prac przy remontach, naprawach linii produkcyjnej
  • Usuwanie bieżących awarii
  • Zapewnienie ciągłości produkcyjnej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
  • Prowadzenie dziennika napraw

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne: elektryk, automatyk, mechanik lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie w dziale UR
  • Znajomość zagadnień z mechaniki, pneumatyki, elektryki
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Korzyści:

  • Praca na interesującym i odpowiedzialnym stanowisku
  • Styczność z nowoczesną technologią
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe

Die VP Group ist einer der europaweit führenden Hersteller von zuverlässigen und... innovativen Verpackungslösungen für die unterschiedlichsten Anwendungen. 1896 gegründet, sind wir mittlerweile in der vierten Generation als Familienunternehmen erfolgreich. Wir stellen Sicherheit, Verlässlichkeit und Partnerschaft für Kunden, Mitarbeiter und Lieferanten in den Mittelpunkt unseres Handelns. Als eine 100 %ig klimaneutrale Unternehmensgruppe verfolgen wir ehrgeizige Ziele, um unsere Vorreiterrolle in Sachen Klimaschutz weiter zu festigen   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Automatyka , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na produkcji