Pracownik w dziale utrzymania ruchu

Ochmanów, Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Proszowice, Nowe Brzesko, Modlniczka, małopolskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Wzrost wynagrodzenia wraz ze zdobywaniem nowych umiejętności
  • Nie martw się o dojazd - oferujemy transport do miejsca pracy
  • Pakiet ManpowerGroupPremium (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

Wymagania:

  • Wykształcenie elektryczne, mechaniczne lub pokrewne
  • Uprawnienia energetyczne Grupa I do 1 kV
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym

Zadania:

  • Wykonywanie napraw oraz przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Podłączanie i uruchamianie nowych maszyn oraz urządzeń
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Współpraca z liderami działów

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już dziś lub wyślij sms o treści: "Praca" na numer: 506 896 119, oddzwonimy ze szczegółami!

Miejsce pracy: Ochmanów

Nr Ref.: OKNM/097/MK

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji