Pracownik w branży produkcyjnej

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

OBOWIĄZKI

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za wywiercanie otworów przy pomocy wiertarki stołowej, pogłębianie, fazowanie otworów, zaciąganie nitów, zaciskanie nitonakrętek oraz obsługę prasy pneumatycznej.

WYMAGANIA

Wymagamy podstawowej znajomości rysunku technicznego, dokładności, gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym oraz pełnego zaangażowanie.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie w wysokości 2350 złotych brutto miesięcznie, przyuczenie do wykonywanej pracy, stabilność zatrudnienia, zdobycie cennego doświadczenia, a także możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.