Pracownik utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Bezpieczne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet socjalny dla pracownika (m.in. ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport)

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Praktyka w zakresie obróbki warsztatowej
  • Kilkuletnie (min 3 lat) doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu/ mechaniki/ elektryki
  • Praktyka w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych i usuwania awarii
  • Wiedza z zakresu mechaniki i elektryki
  • Wykształcenie: zawodowe lub techniczne w kierunku: mechanik, elektryk lub pokrewne

Zadania:

  • Wykonanie przeglądów i konserwacji prewencyjnych maszyn wg rocznego planu
  • Bieżące naprawy usterek i usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Modernizacja maszyn i urządzeń - dostosowywanie maszyn do wymagań procesu
  • Zakupy materiałów technicznych, części
  • Kontakt z zewnętrznymi firmami usługowymi

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy