Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0154

Obowiązki:

- Utrzymanie ruchu zakładu wylęgarni piskląt,
- Naprawa maszyn i układów elektrycznych, automatycznych, pneumatycznych i hydraulicznych,
- Modernizacja układów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych oraz uczestnictwo w rozruchach nowych urządzeń,
- Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i infrastrukturytechnicznej,
- Zgłaszanie konieczności zakupów i wymiany niezbędnych częęści,
- Drobne prace mechaniczne,
- Obsługa komputera w stopniu podstawowym,
- Prowadzenie dokumentacji pracy działu w wersji elektronicznej i papierowej,
- Współpraca i wsparcie działu produkcji,
- Wykonywanie innych poleceń przełożónego w zakresie obowiązków działu technicznego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających i zużywających energię elektryczną - grupa 1
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz innych urządzeń energetycznych - grupa 2
  • Znajomość obsługi komputera

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, elektryczne

Pozostałe wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w dziale utrzymania ruchu lub na pokrewnym stanowisku, praca przy układach elektrycznych, pneumatycznych

Miejsce pracy: Wiosenna 2, 16-100 Sokółka, powiat: sokólski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Skierowanie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy