Pracownik utrzymania ruchu - Narzędziowiec

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Miejsce pracy: Zabrze

Numer ref. PUR/003/EDR

Zadania:

  • Przygotowywanie narzędzi do procesu produkcyjnego
  • Dokonywanie cyklicznych przeglądów narzędzi zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Dokonywanie doraźnych napraw, konserwacji i regeneracji narzędzi produkcyjnych
  • Wsparcie działu produkcji podczas przezbrojeń
  • Dbanie o odpowiednie składowanie narzędzi zgodnie z zasadą 5S

Oferta:

  • Umowa o pracę, okres próbny przez Manpower
  • Praca na trzy zmiany
  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i suwnice
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdyscyplinowanie
  • Pracowitość
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials