Pracownik utrzymania ruchu - mechanik

Jobs Plus HR Sp. z o.o

Dobczyce, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją HR, a naszym klientem jest firma zajmująca się produkcją artykułów formowanych z silikonu i gumy.

Oferta ta jest skierowana do kandydatów posiadających doświadczenie w pracach mechanicznych/warsztatowych, którzy szukają stabilnego zatrudnienia.

Lokalizacja: Dobczyce

Do Twoich najważniejszych obowiązków będzie należeć:

• wykonywanie prac mechanicznych, warsztatowych

• naprawa i konserwacja urządzeń produkcyjnych

• utrzymanie urządzeń w ciągłości ruchowej

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• doświadczenia na podobnym stanowisku – min. 2 lata (np. utrzymanie ruchu, ślusarz, spawacz)

• umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji

• mile widziane uprawnienia spawalnicze

• sumienność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełen etat

• możliwość długoterminowej współpracy

• pracę w systemie jednozmianowym (poniedziałek – piątek 7:00-15:00, 6:00-14:00)

• oprócz wynagrodzenia zasadniczego możliwość uzyskania premii

• niezbędne narzędzia do pracy

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód.

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne, aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna