Pracownik utrzymania ruchu- elektryk

Swarzędz, wielkopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta z branży recyclingowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Do twoich obowiązków będzie należało:

  • naprawa usterek elektrycznych na terenie zakładu produkcyjnego,
  • utrzymanie i konserwacja urządzeń produkcyjnych w gotowości do pracy,
  • utrzymanie urządzeń transportu bliskiego w gotowości do pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • ważnych uprawnień elektrycznych pow. 1kV – warunek konieczny,
  • doświadczenia na stanowisku elektryka zakładowego lub na pokrewnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego będą mile widziane.

W zamian oferujemy:

  • pracę na umowę o pracę tymczasową w godzinach od 6:00 do 14:00 od pon. do pt.,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w stabilnej firmie z możliwością dłuższej współpracy.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
4.500,00 zł - 5.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na produkcji