Pracownik utrzymania ruchu/elektromechanik

Job-Now

La Boissière-du-Doré, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Job-Now, działając na zlecenie agencji zatrudnienia EuropaJob, posiadającej certyfikat o numerze rejestru 8455 poszukuje osób na stanowisko: pracownik utrzymania ruchu/elektromechanik

Miejsce pracy: Francja, Kraj Loary, La Boissière-du-Doré

Opis stanowiska:

  • obsługa techniczna urządzeń
  • obsługa linii produkcyjnych do tworzenia drewnianych pojemników przeznaczonych dla sektora rolniczego, takie jak opakowania na owoce, warzywa czy ostrygi

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • posiadanie odpowiednich kwalifikacji zawodowych
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego
  • mile widziana umiejętność obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  • regularne godziny pracy od 7:45 do 17:30
  • stałe zatrudnienie na pełny etat w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie składające się z stawki godzinowej i dodatków
  • możliwość płatnych nadgodzin
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zwrot kosztów związanych z badaniami lekarskimi oraz zakupem odzieży roboczej
  • stały kontakt z polskim koordynatorem i rekruterem także po rozpoczęciu zatrudnienia, zapewniający wsparcie na każdym etapie pracy

KAMIL - 537 057 908

Prezentacja firmy

W firmie Job-Now panuje rodzinna atmosfera, stawiająca bezpieczeństwo i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna