Pracownik utrzymania ruchu - Atrakcyjne wynagrodzenie! - Oława

Agencja Zatrudnienia KS Service

Oława, dolnośląskie

Miejsce pracy: Oława
Zadania na tym stanowsku:
  • codzienne przeglądy i konserwacje maszyn i urządzeń
  • realizacja prac modernizacyjnych i remotowych
  • usuwanie awarii i usterek

Poszukujemy osoby posiadającej:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziana wiedza techniczna!

Pracując dla nas zyskasz:
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 4000zł brutto
  • premie nawet 500zł
  • stabilną pracę

Poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22).

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.