Pracownik Utrzymania Czystości w placówce medycznej

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Pracownik utrzymania czystości

Miejsce pracy :  Gdańsk

Praca  poniedziałek - piątek ,w godzinach 19 – 22  lub 5-8

Oferujemy:

·         Wsparcie Zespołu i przełożonego,

·         Umowę zlecenie ,z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym

·         Bezpłatne szkolenie

·         Po okresie próbnym dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne, Osobom niepełnosprawnym dodatkowo gwarantujemy :  Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków.  Miesięczny dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN

Zadania:

          Sprzątanie placówki medycznej

        - zamiatanie, dezynfekcja

         - opróżnianie koszy na śmieci itp.

Kontakt tel. 787 096 990 lub CV

Wymagania

Oczekujemy:

·         Chęci do podjęcia pracy na stałe,

·          Mile widziane doświadczenie

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy