Pracownik Utrzymania Czystości na teren zewnętrzny

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Dussmann Polska Sp. z o.o., Dołącz do nas!. Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem, specjalizującym się w ponad 100 usługach. Dzięki zmotywowanym pracownikom i ukierunkowaniu na innowacje i technologię opracowujemy dostosowane do potrzeb koncepcje i rozwiązania dla naszych klientów.

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Pracownik Utrzymania Czystości

Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Oferujemy:

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-11.

Zadania:

  • Utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym,
  • Zamiatanie,
  • W okresie letnim koszenie trawy,
  • W trakcie opadów śniegu odśnieżanie.

Wymagania

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
  • Chęci do pracy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy proszone są o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ lub kontakt telefoniczny 787096990

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2024
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Inne