Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/11/2018.

Pracownik transportu wewnętrznego

Jankowice k. Tarnowa Podgórnego, wielkopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, lidera w branży tytoniowej, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Wymagania

Miejsce pracy: Jankowice/Tarnowo Podgórne

DARMOWY DOJAZD PRACOWNICZY !!

Pracuj z nami, a otrzymasz:

• Umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia

• Możliwość dołączenia do pakietu socjalnego m.in. opieka

medyczna oraz MULTISPORT PLUS

• Dojazd pracowniczy: Poznań, Kościan, Oborniki, Szamotuły

• Atrakcyjne wynagrodzenie + PREMIE (10% od wynagrodzenia

zasadniczego i 40% dodatku za pracę w nocy)

• Pracę u lidera w branży tytoniowej

• Polecenia pracownicze – WYSOKA premia

• Możliwość korzystania ze stołówki (dodatek żywieniowy) oraz z palarni

• Pracę w systemie zmianowym

Jakie będą Twoje obowiązki?

• Załadunek oraz rozładunek samochodów dostawczych

• Rozmieszczenie towaru na magazynie,

• Przekładanie towaru na palety

• Praca na wózkach czołowych.

Oczekujemy od Ciebie:

• Wykształcenia min. zawodowego

• Doświadczenia w pracy na produkcji

• Chęci podjęcia długofalowej współpracy

• Podstawowej znajomości obsługi komputera

Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj już teraz!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
1 miesiąc z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
2.900,00 zł - 3.100,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
Frekwencyjna, dodatek za pracę ciągłą, dofinansowanie do posiłków
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji