Pracownik terminalu logistycznego - Sosnowiec - Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Szukasz nowej pracy, która pozwoli Ci się rozwijać w branży TSL?

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy:
  • możliwość zatrudnienia w międzynarodowej firmie, od wielu lat obecnej na rynku
  • legalną i bezpieczną pracę, rejestrowaną na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia gwarantujące szybką adaptację nowych pracowników
  • regularnie wypłacane, adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie
  • premię frekwencyjną umożliwiającą powiększenie wynagrodzenia stałego
  • kartę żywnościową, która pozwoli Ci zaoszczędzić na zakupach spożywczych
  • pracę na 3 zmiany, o których będziesz informowany z odpowiednim wyprzedzeniem

Opis stanowiska:
  • obsługa wózków widłowych i paletowych typu "pieski"
  • kontrola stanów magazynowych
  • rozładunek i załadunek towarów
  • skanowanie przesyłek
  • kompletacja zamówień
  • kontrola prawidłowości procesów magazynowych

Poszukujemy osób, które dysponują ważnymi uprawnieniami UDT, do obsługi wózków widłowych. Nie wymagamy wieloletniego doświadczenia, jednak ważne jest abyś znał specyfikę pracy w branży TSL, w szczególności pracy magazynowej.

Ze względu na różnorodność magazynowanych towarów, wymagamy od naszch pracowników książeczek sanepidowskich. Jeśli nie posiadasz takiej, nie przejmuj się. Przed rozpoczęciem pracy, zdążysz wykonać niezbędne badania.

Powyższą rekrutację obsługują nasi Specjaliści, którzy dostępni są do Twojej dyspozycji pod numerami:
  • 506 561 876
  • 506 561 604

Zapraszamy!

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Darmowy posiłek
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy