InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik terminala

Miejsce pracy: Stawiguda, Olsztyn

Opis stanowiska pracy:

  • kompletacja zamówień
  • segregacja towaru
  • obsługa skanera magazynowego
  • prace pomocnicze na magazynie
  • weryfikacja jakości przesyłek
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • rozwożenie przesyłek po terminalu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • doświadczenie w obsłudze skanera
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (nocna i popołudniowa - bez zmiany rannej)
  • wysoka świadomość wymogu bezpieczeństwa i jakości pracy
  • uprawnienia na wózek widłowy tj. UDT

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.
  • stała opieka koordynatora InterKadra
  • zdobycie cennego doświadczenia w branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • premia miesięczna

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.