Pracownik techniczny w Centrum Innowacyjnej Edukacji Medycznej CM

Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

31-008 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• utrzymywanie sprawności będącego na wyposażeniu CIEM CM wyposażenia: od prostych symulatorów do nauki umiejętności technicznych po złożone symulatory pacjenta, w tym czyszczenie, proste naprawy, kontrola działania i wymiana zużytych elementów, współpraca z dostawcami;
• przygotowanie właściwego wyposażenia na salach symulacyjnych dla zaplanowanych zajęć oraz kontrola i uzupełnianie zasobów magazynowych;
• pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć opartych o symulowane scenariusze kliniczne;
• obsługa oprogramowania symulatorów pacjenta podczas prowadzenia scenariusza;
• obsługa wyposażenia audio-video oraz urządzeń sieciowych w CIEM CM;
• szkolenie personelu CIEM CM w zakresie technicznej obsługi sprzętu oraz pomoc w jego obsłudze;
• wsparcie w prowadzeniu strony internetowej oraz w przygotowaniu materiałów na nią;
• wsparcie w przygotowaniu materiałów audio-video na potrzeby CIEM CM

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie - preferowane wykształcenie wyższe techniczne:
  • wiedza i umiejętności z zakresu obsługi sprzętu komputerowego i audio-video;
  • wiedza i umiejętności z zakresu prostych napraw sprzętu elektrycznego i elektronicznego;
  • podpisanie deklaracji łącznego zaangażowania zawodowego w realizację wszystkich projektów finansowanych z funduszy strukturalnych i FS oraz innych źródeł finansowych w trakcie trwania umowy w wymiarze nieprzekraczającym 276 godzin miesięcznie.

Oczekiwane kompetencje społeczne:

  • dobra organizacja czasu pracy, dokładność, sumienność;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole wielospecjalistycznym;
  • chęć stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport),

Prezentacja firmy

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum jest spadkobiercą ponad 650... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Inne, Praca Inżynieria