Pracownik techniczny (technik symulacji medycznej)

Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

31-008 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Innowacyjnej Edukacji Medycznej UJ CM jest ośrodkiem naukowo-dydaktycznym zajmującym się kształceniem kadr medycznych (lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki, położne) z wykorzystaniem szeroko pojętej symulacji medycznej.

Praca na podstawie harmonogramu (równoważny czas pracy) w przedziale czasowym od około 07:30 do około 20:30 z uwzględnieniem obowiązujących przepisów;

Pracownicy podlegają bezpośrednio Kierownikowi jednostki organizacyjnej oraz Kierownikowi Projektu;

Wynagrodzenia współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Zakres obowiązków :

  • utrzymywanie stałej sprawności będącego na wyposażeniu CIEM wyposażenia: od prostych symulatorów do nauki umiejętności technicznych po złożone symulatory pacjenta, w tym czyszczenie, proste naprawy, kontrola działania i wymiana zużytych elementów, współpraca z dostawcami;
  • przygotowanie właściwego dla zaplanowanych zajęć wyposażenia na salach symulacyjnych oraz kontrola i uzupełnianie zasobów magazynowych;
  • pomoc w przygotowaniu zajęć opartych o symulowane scenariusze kliniczne;
  • obsługa oprogramowania symulatorów pacjenta podczas prowadzenia scenariusza;
  • obsługa i administrowanie wyposażeniem audio-video oraz urządzeniami sieciowymi w CIEM;
  • szkolenie personelu CIEM w zakresie technicznej obsługi sprzętu oraz pomoc w jego obsłudze;
  • współudział w prowadzeniu strony internetowej oraz w przygotowaniu materiałów na nią;
  • współudział w koordynacji udziału pacjentów symulowanych w zajęciach dydaktycznych oraz egzaminów;
  • zarządzanie danymi zgromadzonymi na serwerach CIEM;
  • przygotowanie materiałów audio-video na potrzeby CIEM;
  • wykonywanie opracowań danych (zestawienia, statystyki).

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie - preferowane wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektronika, elektrotechnika, automatyka, fizyka medyczna, inżynieria medyczna itp.);
  • wiedza i umiejętności z zakresu obsługi sprzętu komputerowego i audio-video;
  • wiedza i umiejętności z zakresu prostych napraw sprzętu elektrycznego i elektronicznego;
  • podpisanie deklaracji łącznego zaangażowania zawodowego w realizację wszystkich projektów finansowanych z funduszy strukturalnych i FS oraz innych źródeł finansowych w trakcie trwania umowy w wymiarze nieprzekraczającym 276 godzin miesięcznie.

Dodatkowe kompetencje premiowane podczas rekrutacji:

  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w zakresie obsługi symulatorów medycznych;
  • umiejętności w zakresie charakteryzacji filmowej lub teatralnej;
  • umiejętność konfiguracji cyfrowego i analogowego sprzętu audio-wideo;
  • podstawowa wiedza i umiejętności w zakresie tworzenia i obróbki materiałów audio-video;
  • wiedza i umiejętności w zakresie instalacji, konfiguracji i administrowania urządzeniami sieciowymi;
  • wiedza i umiejętności w zakresie projektowania i tworzenia stron internetowych;
  • wiedza i umiejętności w zakresie projektowania i druku 3D, przygotowywania odlewów silikonowych
  • wiedza i umiejętności z zakresu statystyki.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum jest spadkobiercą ponad 650... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Inne