Pracownik Techniczny ds. prototypów

Max Power Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Wykonywanie prototypów na bazie otrzymanej dokumentacji i ustalonego harmonogramu na potrzeby przyszłej produkcji
• Analizowanie oraz współudział w wykonywaniu komponentów oraz nowych produktów
• Obsługa maszyn pracowni prototypów oraz maszyn produkcyjnych
• Kontrola wyprodukowanych części w oparciu o sprzęt pomiarowy z zachowaniem wyznaczonych wymogów odbioru technologiczno- konstrukcyjnego oraz jakościowego
• Uczestnictwo w instalacji i w uruchomieniu nowych urządzeń oraz maszyn

Wymagania

• Wykształcenie techniczne, minimum zawodowe
• Znajomość i umiejętność obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym, mile widziane w branży automotive
• Uprawnienia wózka jezdniowego, podestów ruchomych wolnobieżnych samojezdnych, spawacza, operatora suwnicy– mile widziana
• Ogólna znajomość budowy i obsługi maszyn
• Umiejętność pracy w zespole
• Znajomość komunikatywna języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwość rozwoju swoich kompetencji zawodowych w nowoczesnej firmie
• Pracę w współtworzeniu nowych produktów firmy
• Możliwość tworzenia od podstaw nowego zakładu i jego działów

Rekrutujemy dla nowopowstającej firmy produkcyjnej z branży automotive specjalizującej się w dostarczaniu wysokiej jakości części samochodowych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez MaxPower z siedzibą w Bielanach Wrocławskich."

Prezentacja firmy

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis