PRACOWNIK TECHNICZNO - ADMINISTRACYJNY (NR 5880)

SPÓŁDZIELNIA GASTRONOMICZNA W BYDGOSZCZY

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/5880

Obowiązki:

Ogólny zakres obowiązków:
- wsparcie techniczne zakładów gastronomicznych,
- zgłaszanie i monitoring usterek,
- reagowanie na awarie i zgłoszenia alarmowe,
- monitorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń gastronomicznych,
- stały kontakt zakładami i administracją techniczną,
- przyjmowanie dostaw maszyn i urządzeń (protokołu odbioru technicznego),
- prowadzenie dokumentacji i korespondencji związanej z administracją techniczną,
- współpraca z innymi zespołami z administracji,
- Inicjowanie dodatkowych prac i rozwiązań w obiektach gastronomicznych.

Pierwsze zatrudnienie w ramach umowy o pracę na 3-miesięczny okres próbny, następnie umowa czas nie określony.
Godziny pracy 7:00 15:00.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa pakietu MS OFFICE

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • - ogólna wiedza wiedza z zakresu utrzymania technicznego budynków, obsługi instalacji elektrycznych, gazowych i urządzeń sanitarnych, - umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej, - zdolności manualno-techniczne poparte doświadczeniem, - znajomość oprogramowania komputerowego (MS Office itp.) - doświadczenie w obsłudze i konserwacji maszyn i urządzeń gastronomicznych (dodatkowy atut).

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 23, 85-825 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Kontakt: 52-324-93-10 52-324-93-39 e-mail: sekretariat@restauracjebydgoszcz.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy