Armadas B.V. i.o.

Pracownik tartaku

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: HOLANDIA / Eersel

Firma od ponad 70 lat specjalizuje się w przetwarzaniu i obróbce drewna, dbając o cały proces produkcji od pnia drzewa aż po gotowy produkt – drewniane budynki gospodarcze, ogrodowe, dachy, ganki, tarasy, a także meble ogrodowe.

Zakres obowiązków:

- przygotowanie pnia drzewa do dalszej obróbki

- obsługa pił, maszyn do cięcia i dalszej obróbki drewna

Wymagania:

- umiejętność obsługi rożnego rodzaju pił

- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO

świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii

zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe

ubezpieczenie zdrowotne

opiekę polskojęzycznych koordynatorów

przyjazną atmosferę w pracy

możliwości rozwoju i awansu

bezpłatny kurs języka holenderskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z dołączonym aktualnym zdjęciem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy