Opis stanowiska pracy

Firma specjalizuje się w przetwarzaniu i obróbce drewna.

Dba o cały proces produkcji od pnia drzewa aż po gotowy produkt – drewniane budynki gospodarcze, ogrodowe, dachy, ganki, tarasy, a także meble ogrodowe.

Stanowisko: Pracownik produkcji – przemysł drzewny / Pracownik tartaku

Obowiązki:

• przygotowanie pnia drzewa do dalszej obróbki

• obsługa pił, maszyn do cięcia i dalszej obróbki drewna

Wymagania

• umiejętność obsługi rożnego rodzaju pił

• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

• komunikatywna znajomość języka angielskiego

• prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO

• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii

• dobre warunki mieszkaniowe

• ubezpieczenie zdrowotne

• opiekę polskojęzycznych konsultantów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

W&F to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy, która za priorytet sta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Rolnictwo, Praca Praca fizyczna