Pracownik tapicerni 1740-1940€ na rękę, praca bez znajomości języka obcego, praca od zaraz

ASMO Solutions

Niemcy, zagranica

Zakres pracy, o pracodawcy:

  • Firma jest wiodącym producentem mebli biurowych
  • Praca w okolicy Norymbergii
  • Zadania: montaż, tapicerowanie części foteli
  • Praca od poniedziałku do piątku, wolne popołudnia
  • PRACA BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO

Pracownikowi oferujemy:

  • Pensję 1740-1940 euro na rękę
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia socjalne: ubezpieczenie, Kindergeld, budowanie niemieckiej emerytury
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Pracę od zaraz

Oczekujemy od pracownika:

  • Doświadczenia w tapicerce meblowej
  • Znajomości procedur pracy na tym stanowisku