Pracownik szklarniowy - ścinka papryki - Holandia

Beetsma Sp. z o.o.

Harderwijk, zagranica

Opis stanowiska pracy

ZAKRES ZADAŃ:

  • ścinanie papryki
  • okręcanie pędów
  • sortowanie
  • sprzątanie szklani

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność do wyjazdu długoterminowego
  • dyspozycyjność do pracy 6 dni w tygodniu
  • dyspozycyjność do pracy w warunkach szklarniowych
  • zdolności manualne, zręczność

OFERUJEMY:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • holenderski kontrakt
  • odpłatne ubezpieczenie, odpłatne zakwaterowanie, bezpłatny transport do miejsca pracy

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania za pośrednictwem formularza lub osobisty kontakt z biurem w Katowicach, ul. Gliwicka 228.

Nasze Specjalistki są dla Was dostępne pod numerami telefonów:
Żaneta +48 508 569 173
Edyta +48 790 570 454

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna