Opis stanowiska pracy

Firma Michalczewski Spółka z o.o. oferuje pracę na stanowisku:

Pracownik Stacji Paliw

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska:

Wymagania:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta
  • osiąganie celów sprzedażowych
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów
  • zajmowanie się pracami porządkowymi na terenie stacji paliw
  • przyjmowanie dostaw towarów zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • kontrola ważności terminów produktów
  • dbanie o czystość i wizerunek stacji paliw
  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy własnej w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. Średnie
  • obsługa komputera
  • niekaralność
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • determinacja na osiąganie założonych celów
  • zaangażowania
  • uczciwość
  • mile widziane doświadczenie w branży paliwowej
  • mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej, w tym terminala płatniczego
  • mile widziani studenci

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prezentacja firmy

Firma transportowa Adama Michalczewskiego została założona w 1973... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Praca dla studenta, Praca Inne