Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/11/2018.

Pracownik stacji paliw

Szczecin, zachodniopomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Lokalizacja: Kołbaskowo lub Dołuje

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę tymczasową z intencją stałego zatrudnienia,
  • Pewne wynagrodzenie (podstawa + premie),
  • Bezpłatną opiekę medyczną,
  • Dopłatę do ubezpieczenia,
  • Świadczenia świąteczne,
  • Fundusz socjalny,
  • Zniżki pracownicze (m.in. na paliwo),
  • Elastyczny czas pracy (możliwość pracy na dowolną część etatu).

Wymagania:

  • Komunikatywność, uczciwość, odpowiedzialność,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (przy wyrabianiu koszt pokrywa pracodawca)
  • Własny transport do miejsca pracy
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej,
  • Mile widziany status ucznia lub studenta.

Zadania:

  • Bezpośrednia obsługa Klientów,
  • Aktywna sprzedaż produktów,
  • Dbałość o porządek miejsca pracy.

Poszukujemy większej ilości osób, poleć nas swoim znajomym!

Jeśli masz pytania, zadzwoń: 695 060 520

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Numer referencyjny: PS/SZN/082018

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie