Pracownik sprzątający (również z orzeczeniem)

Probet Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Pracownik sprzątający Wrocław ul. Brodzka

Preferowane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Zapraszamy do kontaktu tel. 789495533

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Utrzymanie porządku i czystości w biurach oraz na korytarzach, w pokojach socjalnych oraz sanitariatach.

WYMAGANIA :

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz,
  • dyspozycyjność od godziny 14:00.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę pracę;
  • wynagrodzenie 3250 netto, praca od godziny 14-22
  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.