Pracownik sprzątający również z orzeczeniem

Probet Sp. z o.o.

Jaworzno, śląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Jaworzno

Probet Sp. z o.o. . Aktywnie i z sukcesem wspieramy aktywizację zawodową osób na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę:

Pracownik Sprzątający,
Jaworzno ul.  Na Stoku

 Zapraszamy do kontaktu tel. 789495533
Zapraszamy osoby niepełnosprawne do aplikowania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • utrzymanie porządku w biurach, pomieszczeniach socjalnych, szatni i toaletach, oraz na hali.

OFERUJEMY

  • praca od pon. do pt, od 14 do 22
  • terminowe płatności,
  • umowa o pracę.

WYMAGANIA

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.