Pracownik sprzątający/Pracownik techniczny – praca w nadmorskim campingu NIEMCY

FallWork Sp. z o.o.

Niemcy, Dierhagen, zagranica

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy, Dierhagen

Dla naszego Klienta, właściciela atrakcyjnie położonego nad Morzem Bałtyckim pola campingowego, poszukujemy aktualnie osób na stanowisko:

Lokalizacja: Niemcy, Dierhagen

Zakres obowiązków:

Pracownicy sprzątający:

• Sprzątanie obiektu

• Dbanie o czystość w pokojach, WC, w biurze

Pracownik techniczny:

• Drobne naprawy

• Zakupy w sklepach technicznych i innych

• Prace z zielenią, m.in. strzyżenie trawy

• Dozorowanie obiektu pod względem technicznym i czystości

Wymagania:

• Doświadczenie przy sprzątaniu obiektów

• Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym – minimum A2

• Dbałość o czystość i o powierzone mienie

• Prawo jazdy – wymóg konieczny dla pracownika technicznego

• Zaangażowanie i chęć do pracy

• Dyspozycyjność w terminie 01.04-31.10

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową, z terminowo wypłacanym wynagrodzeniem miesięcznym

• Pracę na pełny etat z wynagrodzeniem 9,27 euro brutto

• Darmowe zakwaterowanie na terenie obiektu

• Pracę w malowniczej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.

Informujemy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów.

FallWork Sp. z o. o. Nr Cert. 6231