Pracownik sprzątający lub gospodarczy - Zapraszamy osoby niepełnosprawne

Probet Sp. z o.o.

Ujazd, opolskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Ujazd

Firma Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownika sprzątającego.

Miejsce pracy Ujazd, Zimna Wódka

Zapraszamy osoby niepełnosprawne z orzeczeniem

Kontakt tel. 789495533

Co Oferujemy ?

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę dwuzmianową
  • umowę o pracę
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  •  przyjazną atmosferę

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność
  • sumienność
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.