Pracownik sprzatający Chorzów - z orzeczeniem

Probet Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownika sprzatającego .

Miejsce pracy : Chorzów ul. Leśna

Godziny pracy ; pn do pt 14 - 21

Zaprazam do  kontaktu pod 799 015 281

Zapraszamy do aplikowania osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • terminowe płatność wynagrodzenia

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych i socjalnych

Oczekiwania:

  • chęci do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • orzeczenie o niepełnosprawności bedzie dodatkowym atutem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.