Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0353

Obowiązki:

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://gopssubkowy.bip.gov.pl/search/joboffers/

1.Wymagane dokumenty należy złożyć w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko pracownik socjalny w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Subkowach.
2.Termin złożenia dokumentów: do 05 kwietnia 2024 r. do godz. 14.00
3.Decyduje data wpływu do urzędu.
4.Dokumenty można złożyć w następujących formach:
- osobiście w zaklejonej kopercie w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Subkowach parter urzędu, ul. Józefa Wybickiego 19a, 83-120 Subkowy,
- przesłać na adres: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Subkowach, ul. Józefa Wybickiego 19a, 83-120 Subkowy,
- za pomocą platformy e-PUAP.
Gdy zdecydują się Państwo na wysłanie oferty za pomocą platformy e-PUAP, proszę skorzystać z Pismo ogólne do podmiotu publicznego, dodając jako załączniki wymagane dokumenty. Wysyłane pismo/załącznik musi być opatrzone podpisem elektronicznym.

Kontakt: telefon 58 536-85-30 w.43

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Zawód:

  • Pracownik socjalny

Pozostałe wymagania:

  • Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://gopssubkowy.bip.gov.pl/search/joboffers/

Miejsce pracy: Wybickiego 19A, 83-120 Subkowy, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: *

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy