Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/3094

Obowiązki:

1. Przeprowadzanie wywiadów środowiskowych dla celów Centrum Usług Społecznych w Koszalinie i na wniosek uprawnionych instytucji, 2.Rozpoznanie i diagnoza potrzeb mieszkańców miasta Koszalina, 3. Dokonywanie analizy i oceny zjawisk, które powodują zapotrzebowanie na świadczenia pomocy społecznej oraz kwalifikowanie do uzyskania tych świadczeń, 4. Udzielanie pomocy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, 5. Świadczenie pomocy w formie pracy socjalnej, 6. Realizacja programów/ projektów pomocowych na rzecz mieszkańców miasta Koszalina.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • szczegółowe informacje dotyczące wymagań znajdują się na stronie www.cus.koszalin.ibip.pl, I. Wymagania niezbędne:1. Pracownikiem socjalnym może być osoba, która spełnia co najmniej jeden z niżej wymienionych warunków ( zgodnie z art. 116 ust. 1 ustawy z 12.03.2004 r. o pomocy społecznej (Dz.U. z 2021 r. poz. 2268): 1.1) posiada dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych; 2) ukończyła studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej; 3) do dnia 31 grudnia 2013 r. ukończyła studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: a) pedagogika, b) pedagogika specjalna, c) politologia, d) polityka społeczna, e) psychologia, f) socjologia, g) nauki o rodzinie; 4) ukończyła studia podyplomowe z zakresu metodyki i metodologii pracy socjalnej w uczelni realizującej studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej, po uprzednim ukończeniu studiów na jednym z kierunków, o których mowa w pkt 3. 2. Obywatelstwo polskie;3. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. II. Umiejętności\ uprawnienia: Znajomość obsługi komputera i programów biurowych, 1. Znajomość zagadnień samorządu terytorialnego, 2. Znajomość przepisów KPA, ustawy o pomocy społecznej. III. Preferowane cechy osobowościowe: 1. Sumienność, dokładność, 2. Umiejętność kontaktów z klientem, 3. Organizacja i umiejętność samodzielnej pracy, 4. Kierowanie się zasadami etyki zawodowej, 5. Kreatywność, 6. Wysoki poziom umiejętności społecznych, w szczególności: 1) komunikacji, 2) asertywnego zachowania, 3) nastawienie na współpracę.

Miejsce pracy: Monte Cassino 2, 75-412 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 7:00 -15:00, Pracodawca oferuje: 1. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin.2. Dodatek stażowy.3. Dodatek emerytalny.4. Dodatkowe wynagrodzenie roczne.5. Nagrody jubileuszowe.6. Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.7. Możliwość korzystania z pakietu świadczeń socjalnych, w tym dofinansowania wypoczynku z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.8. Ekwiwalent za używanie własnej odzieży i obuwia roboczego. 9. Finansowanie biletów komunikacji miejskiej.10. Możliwość korzystania z funduszu Pracowniczej Kasy Zapomogowo Pożyczkowej.11. Wypłacany co miesiąc dodatek do wynagrodzenia w wysokości 400 zł.12. Dodatkowy urlop wypoczynkowy w wymiarze 10 dni roboczych raz na dwa lata po przepracowaniu nieprzerwanie i faktycznie co najmniej 3 lat, szczegółowe informacje o naborze znajdują się na stronie www.cus.koszalin.ibip.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy