Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/1078

Obowiązki:

1. Przeprowadzanie wywiadów środowiskowych dla celów Cenrtum Usług Społecznych w Koszalinie i na wniosek uprawnionych instytucji. 2. Rozpoznanie i diagnoza potrzeb mieszkańców regionu. 3. Dokonywanie analizy i oceny zjawisk, które powodują zapotrzebowanie na świadczenia pomocy społecznej oraz kwalifikowanie do uzyskania tych świadczeń. 4. Udzielanie pomocy zgodnie z zasadami etyki zawodowej. 5. Świadczenie pomocy w formie pracy socjalnej. 6. Realizacja programów/ projektów pomocowych na rzecz
mieszkańców miasta Koszalina.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • szczegółowe informacje dotyczące wymagań znajdują się na stronie www.cus.koszalin.ibip.pl, Wymagania niezbędne: Pracownikiem socjalnym może być osoba, która posiada: poziom wykształcenia zgodny z przepisami ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej, z uwzględnieniem zmian wprowadzonych ustawą z dnia 16 lutego 2007 roku o zmianie ustawy o pomocy społecznej, tj. m.in.: dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych lub dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku praca socjalna lub dyplom ukończenia do dnia 31 grudnia 2013 roku studiów wyższych o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki rodzinne lub dyplom ukończenia przed 1 stycznia 2007 roku wyższej szkoły zawodowej o specjalności praca socjalna lub dyplom uzyskania do dnia 1 stycznia 2008 roku tytułu zawodowego w zawodzie pracownik socjalny; szczegółowe informacje na temat naboru znajdują się na stronie www.cus.koszalin.ibip.pl

Miejsce pracy: Monte Cassino 2, 75-412 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 7:00 -15:00, dodatek stażowy, dodatek emerytalny, dodatkowe wynagrodzenie roczne, nagrody jubileuszowe, możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, możliwość korzystania z pakietu świadczeń socjalnych, w tym dofinansowania wypoczynku z ZFŚS, ekwiwalent za używanie własnej odzieży i obuwia roboczego, finansowanie biletów komunikacji miejskiej, możliwość korzystania z funduszu Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej, wypłacany co miesiąc dodatek do wynagrodzenia w wysokości 400 zł, dodatkowy urlop wypoczynkowy w wymiarze 10 dni raz na dwa lata po przepracowaniu nieprzerwanie i faktycznie co najmniej 3 lat, szczegółowe informacje o naborze znajdują się na stronie www.cus.koszalin.ibip.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy